Praca w sejmie

Praca w sejmie

W wyborach parlamentarnych znalazłem się na pierwszym miejscu listy Platformy Obywatelskiej w okręgu poznańskim. Uzyskałem mandat posła VIII kadencji, otrzymując 29 760 głosów

Szanowni Państwo, jedno mogę Wam na pewno obiecać, że nigdy nie będziecie musieli się wstydzić za swojego posła. Ze swojej strony zrobię wszystko, aby moimi działaniami poselskimi, ale przede wszystkim ciężką pracą, której jestem nauczony sprawić, ze będziecie Państwo dumni ze swojego posła, tak jak byliście ze mnie dumni gdy razem wielokrotnie odsłuchiwaliśmy Mazurka Dąbrowskiego.

Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie nie tylko za oddane głosy, ale przede wszystkim za zaufanie jakim mnie Państwo obdarzyliście. Dziękuję znajomym, przyjaciołom i kibicom za mnóstwo ciepłych słów, za wsparcie, które było dla mnie tak samo ważne jak w karierze sportowej, różnica jest taka, że na medal muszę zapracować sobie sam, a mandatu posła bez Was bym nie zdobył. Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękuję i obiecuję Państwa nie zawieść. Dziękuję również mojej żonie za pokłady cierpliwości i ciężką pracę jaką włożyła w moją kampanię.

About the author

akowalskab administrator

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress