XV Festiwal Gwiazd Sportu czyli aktywny wypoczynek w Dziwnowie

XV Festiwal Gwiazd Sportu czyli aktywny wypoczynek w Dziwnowie

Jubileuszowa edycja festiwalu w Dziwnowie trwała trzy dni (21-23.07.2016), był to szczególny czas i niezapomniane wrażenia. Atrakcje obchodów imprezy ukierunkowane były na wspólną sportową zabawę. W czasie trwania Festiwalu można było spotkać się ze sportowcami, których osiągnięcia, zdobywane tytuły i medale, zapisały trwały ślad w historii polskiego sportu.

Aleja Gwiazd Sportu to jedna z dziwnowskich wizytówek. Miejsce szczególne i pod wieloma względami wyjątkowe, bowiem ściśle związane z historią polskiego sportu. Replika mojego medalu była setną z kolei. To dla mnie fantastyczne wyróżnienie. W trakcie odsłony medalu, wróciło wiele wspomnień, wzruszenie, ogarniająca mnie radość nie miały końca.

Muszę przyznać że jestem zachwycony organizacją i całym przedsięwzięciem, szacunkiem do sportowców, ideą Festiwalu. Chciałbym serdecznie podziękować Burmistrzowi Dziwnowa Grzegorzowi  Jóźwiakowi oraz Jackowi Klimeckiemu za zaproszenie i wszystkim organizatorom za cudownie spędzony czas. To wspaniale, że są ludzie którzy organizują taki festiwal, w którym sportowcy przez kilka dni są dla ludzi i z ludźmi. Wspólnie spędzony czas z fanami sportu poprzez aktywny sport, zabawę, wspólne rozmowy, zdjęcia sprawił mi wiele radości.

About the author

akowalskab administrator

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress