Imprezy z „Koniczynką”

Imprezy z „Koniczynką”

Zakończył się cykl imprez nad którymi miałem przyjemność objąć patronat w Prywatnym Przedszkolu „Koniczynka” w Mosinie. Spotkania z dziećmi z tej placówki oraz z kadrą pedagogiczną to zawsze miło spędzony czas i fantastyczna zabawa.

W marcu odbyło się spotkanie „Cztery pory roku w lesie –Wiosna”, w jego ramach dzieci mogły obejrzeć przedstawienie oraz rywalizować w zmaganiach sportowo – wiosennych, w ten sposób razem przywitaliśmy wiosnę.   W tym dniu przeprowadziłem rozgrzewkę z najmłodszymi. Wszyscy wspólnie świetnie się bawili.

Z okazji święta 3 maja zorganizowano przedstawienie w którym wystąpiłem jako poseł, gdzie mogłem przybliżyć uczniom funkcję którą obecnie sprawuję.

Projekt zakończył się imprezą organizowaną z okazji Dnia Dziecka. Zabawa miała charakter sportowy i w ramach tego właśnie spotkania odbyły się zawody: „Międzyprzedszkolne mistrzostwa w  lekkiej atletyce”. Tu mogłem poprowadzić rozgrzewkę dla dzieci oraz sędziowałem zawody w mojej ulubionej dyscyplinie – rzucie młotem oczywiście 🙂 Zabawa zakończyła się wspólnym pozowaniem do zdjęć i podpisaniem dyplomów.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń:

About the author

Szymon Ziółkowski administrator

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress